O nás

Transporta Czech Republic - strojírenská výroba
Transporta Czech Republic - kvalitní zázemí

Společnost TRANSPORTA CZECH REPUBLIC a.s. navazuje na tradici strojírenské výroby v Chrudimi.

Společnost se specializuje především na zakázkovou strojírenskou výrobu vysoce kvalitních a technologicky náročných produktů, a to zejména z oblasti ocelových a jeřábových konstrukcí, podvalníků nákladních aut, drtící techniky a dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí.

 

Výroba

Pro tuzemské a zejména zahraniční zákazníky společnost vyrábí například části ocelových konstrukcí, jeřábové konstrukce pro nejrůznější druhy a typy jeřábů, bubny a válce pro dálkovou i technologickou pásovou dopravu, dynamicky namáhané ocelové konstrukce, podvalníky nákladních aut pro transport těžkých stavebních strojů, drtiče a třídiče pro drcení kamene a stavebního odpadu, náhradní díly pro drtiče a třídiče.

Firma má k dispozici komplexní technologii na výrobu svařenců, jejich obrábění a povrchové úpravy. V rámci skupiny firem ZPA společnost zajišťuje zakázkové obrábění odlitků ze šedé a tvárné litiny.

 

Odbyt

Profesionální znalosti a zkušenosti zaměstnanců garantují vysokou kvalitu práce a také velmi příznivé dodací termíny. Výrobky společnosti jsou známé nejen v tuzemsku a na Slovensku, v poslední době se daří navázat původní obchodní spojení s firmami z Rakouska a Německa, kam společnost tradičně exportovala své výrobky a služby.

Know-how

Základem výrobního procesu je kompletní sortiment technologií dělení a přípravy materiálu, jenž předchází samotné výrobě.
Výrobní možnosti a technologie společnosti spolu s výrobními kapacitami jsou vhodné pro opracování nejrůznějších dílů až do hmotnosti 10 tun a k montáži složitých ocelových konstrukcí do hmotnosti 40 tun dle technické dokumentace zákazníka.

Výrobní zázemí má k dispozici celkovou plochu o velikosti 33.850 m².