Obráběč kovů, horizontkář CNC

Pracovní náplň

  • Obsluha horizontálních strojů – systém Siemens, Heidenhein
  • Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točný průměr 2800 mm systém Simens 840, WF 80 CNC
  • Samostatně vykonávat různorodé činnosti při výrobě výrobků a dílců dle výkresové dokumentace.
  • Měření rozměrů dle předepsaných postupů

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Praxi v oboru min. 2 roky
  • Manuální zručnost, kreativitu, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Zajímavou práci pro cílevědomé a samostatné spolupracovníky
  • Možnost zaškolení na danou profesi
  • Zázemí neustále rozvíjející se společnosti s mezinárodní účastí
  • Závodní stravování, příspěvek na stravování
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nástup možný ihned

Bližší informace můžete získat na telefonním čísle 469 699 811 nebo e-mailem na adrese kricenska@transporta-czech-republic.cz.

Máte-li zájem o tuto pracovní pozici, dejte nám o sobě vědět. Na vaši odpověď spolu se strukturovaným životopisem se budeme těšit na níže uvedené adrese, případně můžete využít již připraveného formuláře.

Chcete u nás pracovat? Napište nám!

(*) Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou.